TEL 0212 268 25 00 CEP TEL 0533 361 02 13

Hiç şüphe yok ki evlerimizde sağlık aradığımız en önemli unsurlardan birisidir. Peki, ama koltuk yıkama konusunda ne kadar titiz davranıyoruz, bunu hiç düşündük mü? Belkide evimizde en çok yıpranmaya uğrayan mobilyalardan bir tanesi de koltuklarımızdır. K

29.10.2010 00:57

 

Hiç şüphe yok ki evlerimizde sağlık aradığımız en önemli unsurlardan birisidir. Peki, ama koltuk yıkama konusunda ne kadar titiz davranıyoruz, bunu hiç düşündük mü? Belkide evimizde en çok yıpranmaya uğrayan mobilyalardan bir tanesi de koltuklarımızdır. Koltuklar gerek çocukların hoplayıp zıpladığı, gerek yakın arkadaşlarımızın ve yakın akrabalarımızın bizlere geldiğinde misafirlerimize ev sahipliği yapan mobilyalardır. Peki, ama bu kadar çok kullanılan mobilyaları ne kadar sıklıkla yıkıyoruz. Koltuk yıkama konusunda yeterli titizliği gösteremesek de evimizin sağlıklı olmasını istiyor olmamız biraz çelişik bir durum diyebiliriz. Bu yüzden evimizin sağlıklı birer yuva olmasını istiyorsak, mobilyalarımızı belirli aralıklarla temizlemeli ya da koltuk yıkama firmaları aracılığı ile temizletmeliyiz. Büyük iller başta olmak üzere artık birçok ilde hizmet vermekte olan çok sayıda koltuk yıkama firması bulunuyor. Özellikle İstanbul gibi büyük illerimizde hızlı yaşamın getirdiği zaman probleminden dolayı birçok aile, koltuk yıkama hizmetinden faydalanıyor. Alan konusunda sıkıntı yaşayan aileler için de firmalar birçok semtte açtıkları, koltuk yıkama şubeleri aracılığı ile kolaylık sağlayabiliyorlar. Bizler her gün giysilerimizin kirlendiğini düşünerek değiştirip temiz olanlarını giymekteyiz peki kirli olduğunu düşündüğümüz giysilerimizle 100,lerce kez üzerine oturduğumuz veya uyuya kaldığımız koltuklar peki onları temizliği veya yıkanması konusunda bir bilginiz varma? Yoksa sadece koltuk üzerine çay, kahve, şarap lekesi olduğu zamanda aklımıza geliyorlar bu büyük bir yanılma ve yanlış düşüncedir. Koltuk yıkama mutlaka senede bir kere yapılması gereken ve içinde barındırdığı insan sağlığına tehlikeye atan mikropların yok edilmesi için koltuk yıkama kesinlikle yapılmalıdır.

Şimdi, koltuk yıkama zamanı 16 yıldır yanınızda olan www.koltukyikama.net  indirimli size özel koltuk yıkama fırsatlarıyla sizlere koltuk yıkama servisi vermeye devam ediyor. www.koltukyikama.net ,koltuk yıkama istanbulun farkın tek adresi.

Şüphesiz olarak ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka, koltuk yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir. Koltuk yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltuklarında belli aralıklarla yıkatmalıyız. Koltuk yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. Unutmayın bizim uzmanlık alanımız koltuk yıkama,dır. Koltuk yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, koltuk yıkama firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza garanti veriyoruz.

Koltuk yıkama şubelerimiz ve hizmetlerimiz.

Hizmetlerimizden bazıları; Kanepe yıkama, Çekyat yıkama, Koltuk yıkama, Sandalye yıkama, Yatak yıkama, Verdiğimiz bu hizmetlerin hepsi %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmetinize sunulur. Memnun kalmamanız halinde kesinlikle ücret ödemezsiniz.

 

Koltuk yıkama Öncelikle koltuğun yıkanılabilirliği incelenir ve yıkanmaya uygun bir kumaş olduğu tespit edildikten sonra kumaşa uygun şampuan seçilerek, koltuk yıkama işlemine başlanır ilk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinelerimizle vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su serpelenir. Tamamıyla ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey 'extraction' yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak sağlığa uygun hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

 

Koltuk yıkama servisimiz görevini başarmıştır. Artık sağlıklı ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz...

Koltuk yıkama olarak bizim ilk hedefimiz müşterilerimizin sağlıktır. Bunun içinde müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkatmalarını tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir. Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur. Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir. Yaptığımız bu derin, yıkama sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır. WWW.KOLTUYİKAMA.NET, biz çok farklıyız. Koltuk temizleme ulus İstanbul’un bütün semtlerine fiyat farksız koltuk temizleme hizmeti verilmektedir. Koltuk yıkama işlemlerimiz %100 temizleme garantisi ile yapılır. Koltuk Yıkama Üsküdar, kagithane koltuk yıkama, şişli koltuk yıkama, beyoğlu koltuk temizliği, Koltuk Yıkama sarıyer,

İletişim

KOLTUK YIKAMA 0212 268 25 00. 0533 361 20 13

https://www.koltukyikama.net/

4 LEVENT

0212 268 25 00
0533 361 20 13
https://www.koltukyikama.net/

Sitede ara

www.yerindehaliyikama.org

Ücretsiz web sitesi oluşturun!Webnode

www.koltukyikama.net