TEL 0212 268 25 00 CEP TEL 0533 361 02 13

koltuk yıkama maltepe

29.10.2010 00:40

 

 

 

BAYRAMBAŞA koltuk yıkama olarak 8 yıldır sadece koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Bu 8 yıl boyunca kendimizi geliştirerek devamlı teknolojimizi ve şampuanlarımızı yenileyerek çağımızın imkânlarının hep en iyisinden faydalanmaya çalıştık. Bunların sonucunda Bahçelievler ve istanbulda koltuk yıkama alanında zirveyi kimselere bırakmadık. Bahçelievler sakinleri şimdi size personellerimiz hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum. Bahçelievler koltuk yıkama ekibi olarak evlerine konuk olduğumuz müşterilerimize öncelikle güven verecek duruşumuzu sergilemeyi istedik, bu yüzden personellerimizi gazete ilanı ya da internet ilanı aracılığıyla değil, sadece tanıdığımız ve güvendiğimiz kişilerden seçtik. Personellerimiz gittiği evlerde devamlı takdirle karşılandı, çoğu zaman teşekkür telefonları aldık. Siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu bu güven bizim en büyük ayrıcalığımız en büyük farkımızdır. Koltuk yıkama da yıllardır istanbul halkına koltuk yıkama ve temizleme hizmeti vermekte olup hizmemetlerımıze devam edecektir KOLTUK YIKAMA şirketimiz.

Koltuk yıkama yaptıran müşterilerimize müjde müşterimiz bize ikinci sefer koltuk yıkama için servis yazdırdığı takdirde otomatik olarak %20 indirim kazanmaktadır.   Koltuk yıkama İstanbul her ilçesine her beldesine fiyat farkı olmaksızın hizmet vermeye devam eden firmamız Koltuk Yıkama alanında 11 yıllık deneyimiyle siz değerli müşterilerine hep en iyisini sunmaya devam etmektedir. Koltuk yıkama işlemleri esnasında, yıkanan koltukların sağlığa uygunluk garantisi verilir aynı zamanda koltuk kumaşları kesinlikle deformasyona uğramaz. İthal kimyasallarımızla koltuk, larınız ilk günkü kadar TEMİZ ! Koltuk Yıkama ciddiyet isteyen bir iştir. Bu işe gereken hassasiyeti göstereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Neden koltuk yıkama şirketi olarak bizi seçmelisiniz?

1.Çünkü koltuk yıkama servisimiz istanbulun tamamını kapsayan koltuk yıkama servis ağı olan servis yazdıran koltuk yıkama müşterimizin 1 saat sonra koltuk yıkama servisimiz kapısında olma hızına sahip olan istanbuldaki tek firma olma özelliğini barındıran tek koltuk yıkama firmasıdır.

2. Koltuk yıkama da kullandığımız kimyasallar insan sağlığına ve koltuk kumaşına kesinlikle zararı yok olup koltuk içinde barındırdığı haşereleri yok etmekte ve 6 ay koltuk kumaşını lekelere karşıda korumaktadır.

 

Koltuk yıkama şişli de Hepimiz isteriz ki aldığımız koltuk, ların döşeme renkleri hep aynı kalsın, silmemde yıkamamda hiçbir zaman rengi atmasın. İlk olarak mutlaka döşeme yüzeyleri belirli aralıklarla elektrik süpürgesi yardımı ile süpürmeliyiz. Elektrik süpürgesinin uygun ucuyla koltuğun her yerini süpürelim ve tozlarından arınmasını sağlayalım. Bunu yapmanız sonucu koltuklarınız kirlenme süresi uzayacaktır. Koltuk, larımızın minder kısımlarını belirli zamanlarda kontrol edelim. Çok kirlenmesini beklemeden çamaşır makinasında yıkama talimatlarına uyarak yıkayalım. Unutmayın her döşeme yıkama için uygun olmayabilir. Bunu göz önünde bulunduralım ve koltuğun kullanma talimatlarına göre hareket edelim. Bunları yaptığınızda göreceksiniz ki koltuk döşemeleriniz daha uzun ömürlü olacaklardır. Belirli zamanlarda koltuk yıkama firmasını arayarak koltuklarınıza derinlemesine bir yıkama hizmeti aldırabilirsiniz. Unutmayın koltuk yıkama istanbul sizlerin temizlikteki en büyük yardımcınız.

Koltuk Yıkama BAYRAMBAŞA

Son Güncelleme (Perşembe, 28 Ekim 2010 16:45)

 
 
 

İletişim

KOLTUK YIKAMA 0212 268 25 00. 0533 361 20 13

https://www.koltukyikama.net/

4 LEVENT

0212 268 25 00
0533 361 20 13
https://www.koltukyikama.net/

Sitede ara

www.yerindehaliyikama.org

Ücretsiz web sitesi oluşturun!Webnode

www.koltukyikama.net