TEL 0212 268 25 00 CEP TEL 0533 361 02 13

Koltuk Yıkamacı

29.10.2010 00:44

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Koltuk yıkama  Yerinde halı yıkama  Koltuk Yıkama BAYRAMBAŞA .

DİNI bayramına1 aydan daha az bir zaman kaldı, birçoğumuz önümüzdeki günlerde evlerimizde bayram temizliği yapmaya başlayacağız. Evimizin genel temizlik işlerini kendimiz ya da yardımcı bir bayana yaptıracağız ancak koltuklarımızı kendimiz yıkama yapamamaktayız. Koltuklarınızı yıkama yapılmış görmek istiyorsanız mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Koltuk yıkamayı hakkıyla sunan sayılı firmalardan biri olan KOLTUK YIKAMA SERVİSİ firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz. Bayram öncesi koltuk yıkama talepleri yoğun olduğundan dolayı bu işlemi son güne bırakmanız sıkıntıya yol açabilir. Ekonomik açıdan gayet uygun ve uzman bir KOLTUK YIKAMA istiyorsanız bizi arayınız ve koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi alınız. Çağrı merkezindeki arkadaşlarımızdan, koltuğun nasıl yıkanacağından, ne kadar süre alacağına, kaç kişi tarafından YIKAMA yapılacağından, hangi günlerin uygun olduğu hakkındaki bilgileri alabilirsiniz

Koltuk yıkama sağlığa uygunluk açısından önem arz eden bir YIKAMA işlemidir. Maltepe koltuk yıkama Maltepelilerin sıkça müracaat edip koltuklarını yıkattıkları bir tesistir. Temizliğe önem veren maltepe halkı maltepe koltuk yıkama tesisini bugünlere getirmiştir. Kaliteyi ve sağlığı her zaman ön planda tutan, donanım ve personeli özenle seçen maltepe koltuk yıkama size hizmet vermeye devam edecektir.

Koltuk yıkama şişli de Hepimiz isteriz ki aldığımız koltuk, ların döşeme renkleri hep aynı kalsın, silmemde yıkamamda hiçbir zaman rengi atmasın. İlk olarak mutlaka döşeme yüzeyleri belirli aralıklarla elektrik süpürgesi yardımı ile süpürmeliyiz. Elektrik süpürgesinin uygun ucuyla koltuğun her yerini süpürelim ve tozlarından arınmasını sağlayalım. Bunu yapmanız sonucu koltuklarınız kirlenme süresi uzayacaktır. Koltuk, larımızın minder kısımlarını belirli zamanlarda kontrol edelim. Çok kirlenmesini beklemeden çamaşır makinasında yıkama talimatlarına uyarak yıkayalım. Unutmayın her döşeme yıkama için uygun olmayabilir. Bunu göz önünde bulunduralım ve koltuğun kullanma talimatlarına göre hareket edelim. Bunları yaptığınızda göreceksiniz ki koltuk döşemeleriniz daha uzun ömürlü olacaklardır. Belirli zamanlarda koltuk yıkama firmasını arayarak koltuklarınıza derinlemesine bir yıkama hizmeti aldırabilirsiniz. Unutmayın koltuk yıkama istanbul sizlerin temizlikteki en büyük yardımcınız. 

 

İletişim

KOLTUK YIKAMA 0212 268 25 00. 0533 361 20 13

https://www.koltukyikama.net/

4 LEVENT

0212 268 25 00
0533 361 20 13
https://www.koltukyikama.net/

Sitede ara

www.yerindehaliyikama.org

Ücretsiz web sitesi oluşturun!Webnode

www.koltukyikama.net